Wczytuję dane...

Fizjologia człowieka Konturek

Produkt dostępny!
143,78 PLN
Cena rynkowa: 179.00 PLN
Fizjologia - królowa nauk biomedycznych - stanowi bazę wiedzy dla każdego lekarza i pracownika medycznego. Choć dostępnych jest wiele podręczników z tej dziedziny, to żaden nie cieszy się tak powszechną estymą jak wydawane od dziesięcioleci dzieło Stanisława Konturka i jego współpracowników. Najnowsze wydanie "Fizjologii człowieka" to ta sama przejrzystość i bogactwo wiedzy, uzupełnione o najnowsze odkrycia naukowe.

"Fizjologia człowieka" pod redakcją profesora Stanisława Konturka ukazała się pierwszy raz w 1970 roku. Był to pierwszy tak obszerny i kompleksowy podręcznik do fizjologii opracowany w powojennej Polsce. Choć od tamtej pory biologia i medycyna poczyniły ogromny postęp, to utrwalone wówczas podstawy ludzkiej fizjologii się nie zmieniły. Teraz, dzięki najnowszym odkryciom naukowym, dziesiątkom lat badań i współpracy specjalistów z różnych dziedzin medycyny, kolejne wydanie "Fizjologii człowieka" ponownie oferuje studentom i lekarzom edukację na najwyższym poziomie.

Najnowsze wydanie, przeredagowane przez profesora Tomasza Brzozowskiego, łączy atrakcyjną, przejrzystą formę ze zrozumiałym językiem i kompleksowym przedstawieniem zawiłości ludzkiej fizjologii. Dzięki kolorowym schematom i ilustracjom nauka jest o wiele prostsza, a starannie uporządkowany materiał ułatwia systematyczne przyswajanie wiedzy.

Profesor Tomasz Brzozowski współpracował z profesorem Konturkiem nad "Fizjologią człowieka" przez kilkadziesiąt lat. Szczególnie zasłużył się swoim wkładem w zakresie elektrofizjologii.

Dane techniczne

Szczegóły

 • Format: 

  21.0x27.0cm

 • ISBN: 

  9788366310094

 • Objętość: 

  864

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Rok wydania: 

  2021

 • Tematyka: 

  Medycyna

 • Wydanie: 

  3

Polecamy również
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...