Wczytuję dane...

Higiena i sterylizacja w branży beauty

pzwl
Produkt dostępny!
81,14 PLN
Cena rynkowa: 99.00 PLN
Higiena i sterylizacja w branży beauty to nowoczesna książka przybliżająca aktualne standardy z zachowaniem medycznych procedur higieny i sterylności w miejscu pracy. Pozycja została opracowana według najnowszych zaleceń, a także dostosowana do dynamicznie rozwijającego się rynku kosmetologicznego. Zebrano w niej wiedzę i doświadczenie nie tylko kosmetologów, fizjoterapeutów, nauczycieli kosmetyki, ale także inspektorów BHP oraz inspektorów terenowych powiatowych stacji sanitarnych.

W publikacji zostały omówione:
najnowsze przepisy dotyczące szczegółowych wymagań sanitarno-higienicznych przy świadczeniu usług fryzjerskich, kosmetycznych, tatuażu i odnowy biologicznej (w tym ustawy, rozporządzenia, cele i zadania higieny)
wytyczne, jak zapobiegać zakażeniom w miejscu pracy
sposoby dezynfekcji i sterylizacji
najpoważniejsze błędy higieniczne
praktyczne wiadomości, co każdy pracodawca powinien wiedzieć (dokumentacja, OC, projektowanie gabinetu i ciągu technologicznego).

Książka jest adresowana do pracodawców, pracowników i studentów branży beauty. Jej lektura powinna być pierwszym krokiem przy rozpoczynani działalności zarówno w pracy stacjonarnej, jak i mobilnej.

?Autorka dołożyła wszelkich starań, by pozycja ta była wyznacznikiem stosowania oraz wdrażania dobrej praktyki kosmetologicznej. Książka zawiera przepisy i wymogi dla pomieszczeń i procedur wykonywanych w gabinetach świadczących usługi kosmetyczne. Polecam Państwu tę lekturę?.
Fragment recenzji Doroty Kudzi-Karwowskiej
Prezes Polskiego Stowarzyszenia Sterylizacji Medycznej

Dane techniczne

Szczegóły

 • Autor: 

  Dorota Kalinowska, Martyna Siu

 • ISBN: 

  9788320059649

 • Objętość: 

  0

 • Rok wydania: 

  2021

 • Tematyka: 

  Medycyna

Polecamy również