Wczytuję dane...

Jestem Jude Zniewolony

Produkt dostępny!
28,33 PLN
Cena rynkowa: 46.99 PLN
Jude ma już mało czasu. Raz w roku młodzi mężczyźni znajdujący się w Domu Chłopaków są licytowani wśród żeńskiej elity. Kto nie zostanie wybrany, tego czeka przyszłość w kopalni. Od śmierci swojego najlepszego przyjaciela z rąk wszechpotężnej Kanclerki Jude desperacko stara się uciec z wyznaczonej mu ścieżki. Zostaje wplątany w spisek mający na celu zamordowanie Kanclerki. Chłopak wreszcie ma szansę pomścić przyjaciela i zdobyć wolność. Ale za jaką cenę? Spekulacyjny thriller młodzieżowy, który obala tradycyjne role płciowe, dla fanów Malorie Blackman, Louise O’Neill i THE POWER. Trigger warnings: handel ludźmi, przemoc seksualna, morderstwa i zabiegi chirurgiczne

Dane techniczne

  • Realizacja zamówienia::

    48 godzin

  • Producent:

    Books4Ya

Szczegóły

  • Autor: 

    Kettle K.L.

  • Format: 

    13.0x20.0cm

  • ISBN: 

    9788382404548

  • Objętość: 

    384

  • Oprawa: 

    Miękka ze skrzydełkami

  • Rok wydania: 

    2022

  • Tematyka: 

    Literatura młodzieżowa