Wczytuję dane...

Wyprane mózgi

Produkt dostępny!
29,37 PLN
Cena rynkowa: 39.90 PLN
U źródeł współczesnej kontroli umysłów – behawioryzm, komunizm i CIA
Technologia w służbie kontroli umysłów
COVID-19, czyli zarządzanie przez strach
Influencer, czyli współczesny agent wpływu
Gender jako ideologia oparta na absurdzie
Polityczna poprawność – kres publicznej debaty i swobodnego myślenia
Nowe ruchy religijne i charyzmatyzm – duchowe uwiedzenie
Bitcoin jako miraż antysystemowości
Psychologia i psychoanaliza jako narzędzia kontroli umysłu
Zniewalające wizje szczęścia
W stronę wolności


To odpowiednia wiedza umożliwia rozpoznanie stanu niewoli, a następnie wyjście z niego. Współcześnie jest ona czymś ukrywanym, a nawet prawnie zakazanym. Za jej rozpowszechnianie w wielu miejscach świata, nawet w niektórych wypadkach w Polsce, można spotkać się nie tylko z zarzutami o oszołomstwo, ostracyzmem, ale nawet stracić pracę i stanąć przed sądem.

Obecnie, na masową skalę, przez media, edukację czy wykreowane autorytety pierze się ludziom mózgi, aby przestali myśleć, powtarzali slogany, w ramach politycznej poprawności i ideologii gender. Nie będąc w stanie wyrazić żadnego własnego sądu, nie będą mogli też zobaczyć własnej niewoli. Nie zbuntują się więc, ale będą posłusznie godzić się na odbieranie sobie kolejnych praw, jak również majątku i dzieci.

Pierwszym krokiem do tego, by się wyzwolić, jest dostrzeżenie, że się jest na smyczy, a następnie zauważenie dokąd nas na tej smyczy prowadzą, kim są ci, którzy ją trzymają i czego od nas chcą. Następnie trzeba powiedzieć głośno, najpierw do siebie, a potem do innych, że dwa plus dwa równa się cztery i nikt nie ma prawa odebrać nam prawa do tego, żebyśmy to przypominali. W końcu pozostaje już wyciągnąć konsekwencje z głoszonej prawdy, tzn. normalnie żyć i nie pozwolić się dłużej zniewalać.

Dane techniczne

Szczegóły

  • Autor: 

    Klinsky Chris

  • Format: 

    14.0x20.0cm

  • ISBN: 

    9788386535972

  • Objętość: 

    184

  • Oprawa: 

    Miękka

  • Rok wydania: 

    2021

  • Tematyka: 

    Publicystyka Esej