Unikalna na polskim rynku wydawniczym publikacja, która omawia nie tylko patogenezę, biologię, genetykę, rodzaje łuszczycy i wskaźniki nasilenia procesu chorobowego, ale kładzie też duży nacisk na możliwości jej leczenia.
Łuszczyca jest chorobą, wokół której dużo się dzieje – jest bowiem schorzeniem ogólnoustrojowym, wpływającym na wiele elementów zdrowia, łącznie z psychiką. Istnieje wiele możliwości terapeutycznych i przez nie wszystkie przeprowadza Czytelnika niniejsza publikacja.
„Jak zrozumieć łuszczycę – aspekty medyczne i medycyna uzupełniająca” w przystępny sposób, krok po kroku prezentuje wszystkie treści zgodnie z zasadą wiedzy opartej na faktach (evidence based medicine – EBM).
Jest to z pewnością publikacja, po którą powinni sięgnąć dermatolodzy, lekarze rodzinni, a także lekarze innych specjalizacji, dla których pacjenci ze współwystępującą łuszczycą stanowią niejednokrotnie wyzwanie w procesie terapeutycznym.
Polecamy niniejszą pozycję także studentom medycyny jako podręcznik szczegółowy dotyczący wybranej jednostki chorobowej.
Sczegóły
-
Autor:
pod red. prof. Joanny Narbutt i Aleksandry Lesiak
-
Ilość stron:
324
-
Rok wydania:
2019
-
Oprawa:
Miękka