Wczytuję dane...

Monografia. „Nowe perspektywy w gastroenterologii”

Medical Tribune
Produkt dostępny!
Redaktor naukowy: dr hab. n. med. Dorota Waśko-Czopnik Rok wydania: 2022 Oprawa: Miękka Objętość:51 Specjalizacja: Medycyna rodzinna, Gastroenterologia
62,10 PLN
Cena rynkowa: 69.00 PLN

Jak diagnozować i leczyć nieswoiste choroby zapalne jelit? Kiedy podejrzewać eozynofilowe zapalenie przełyku? Jak przeprowadzić skuteczną terapię mikroskopowego zapalenia jelita grubego?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań pochodzących z codziennej praktyki lekarzy gastroenterologów, internistów i lekarzy POZ znajdziesz w naszej najnowszej monografii Medycyna po Dyplomie – Gastroenterologia

Monografia omawia na praktycznych przykładach wybrane, najważniejsze z punktu widzenia lekarzy zagadnienia z dziedziny gastroeneterologii. Do grona autorów publikacji, które znalazły się w monografii, należą wybitni specjaliści w zakresie gastroenterologii, gastrologii, interny, dietetyki, nutrigenomiki, nutrigenetyki, hepatologii i chirurgii ogólnej. Autorzy dzielą się w publikacjach obserwacjami z własnej praktyki medycznej, wynikami badań, najnowszymi wytycznymi i rekomendacjami dotyczącymi skutecznego leczenia pacjentów ze schorzeniami układu pokarmowego – przełyku, żołądka, jelit, gruczołów trawiennych, dróg żółciowych i odbytu.

Sięgnij po najnowsza monografię Medycyna po Dyplomie – Gastroenterologia, by uzupełnić swoją wiedzę o aktualne, rzetelne informacje, które wykorzystasz w swojej codziennej pracy w gabinecie lekarskim!

 

Kto najbardziej skorzysta z lektury monografii?

Publikację przygotowaliśmy z myślą o lekarzach gastroenterologach, internistach, lekarzach rodzinnych oraz lekarzach POZ.

 

Czego dowiesz się z lektury monografii Medycyna po Dyplomie – Gastroenterologia:

  • Jak skutecznie wykorzystywać inhibitory pompy protonowej w profilaktyce i leczeniu gastroenterologicznym?
  • Kiedy podejrzewać i jak diagnozować eozynofilowe zapalenie przełyku?
  • Jak prawidłowo rozpoznać i skutecznie leczyć mikroskopowe zapalenie jelita grubego?
  • Dlaczego w opiece nad pacjentami z nieswoistymi chorobami zapalnymi jelit ważny jest compliance?
  • W których przypadkach wzdęcie może oznaczać SIBO?
  • Co rekomendują eksperci w rozwiązywaniu najczęstszych dylematów dotyczących probiotykoterapii w chorobach układu pokarmowego?
  • Jakie są nowe paradygmaty w stłuszczeniowej chorobie wątroby?
  • Jak COVID-19 wpływa na kondycję wątroby i jakie są najnowsze rekomendacje w postępowaniu w chorobach wątroby u pacjentów z COVID-19?
Polecamy również