Wczytuję dane...

Spokojna pewność siebie

zwierciadło
Produkt dostępny!
28,76 PLN
Cena rynkowa: 44.90 PLN
Jak być spokojnym i pewnym siebie w stresujących i nowych sytuacjach. Czy denerwujesz się przed wystąpieniem? Czy zjada Cię stres, kiedy prezentujesz jakiś projekt? Czy umiesz zjednać innych do swoich racji? Czy trudno uciszyć Ci wewnętrznego krytyka? Czy potrafisz umiejętnie reagować na silne emocje? Wszyscy potrzebujemy spokoju i pewności siebie w codziennym życiu. Chcemy dobrze wypaść przed innymi podczas wystąpienia publicznego lub rozmowy o pracę.
Patricia Stark przedstawia wyjątkowy zestaw narzędzi, ćwiczeń praktycznych oraz naturalnych sposobów nadoskonalenie umiejętności komunikacyjnych w interakcjach społecznych. Nowatorska koncepcja połączenia spokoju i pewności siebie to klucz do pokonania lęków, zaufania sobie i tworzenia życia, jakiego pragniesz. W poradniku znajdziesz informacje m.in.: – czym są wspomagacze spokojnej pewności siebie i jak je wykorzystywać, – jak pozbyć się strachu przed wystąpieniami publicznymi, – czym jest zdrowy kontakt wzrokowy i dlaczego jest potrzebny, – jak uśmiech pomaga w błyskawicznym nawiązaniu kontaktu z innymi ludźmi, – jakie są nawyki mimiczne, których należy unikać w komunikacji z innymi, – jak wypaść pozytywnie podczas rozmowy o pracę, – jakie owoce i przyprawy można wykorzystać, by złagodzić stres i niepokój.

Spokojna pewność siebie nie jest w nas od urodzenia. Jest czymś, czego się uczymy,i – co ważniejsze – czymś, co możemy w sobie wypracować i ciągle rozwijać. Zacznij już dziś! Patricia Stark Jest właścicielką Patricia Stark Communications and Calmfidence® Workshops. Prowadzi szkolenie w zakresie rozwoju osobistego. Współpracuje z celebrytami, korporacjami, autorami, prezenterami, influencerami. Mieszka w Nowym Jorku.

Spokojna pewność siebie nie bierze się z tego, co zdarza się tobie. Bierze się z tego, co dzieje się w tobie… Widziałam taką samą zmianę u wielu moich klientów na przestrzeni lat i cudownie było widzieć, jak bardzo jest ona wyzwalająca. Obserwowanie, jak moi klienci i studenci rozwijają skrzydła i odnajdują własną drogę do spokojnej pewności siebie to najbardziej satysfakcjonująca część mojej pracy… To ogromny przywilej pomagać ludziom i rozbłysnąć własnym światłem w tym świecie.
Patricia Stark

Dane techniczne

 • Realizacja zamówienia::

  48 godzin

 • Producent:

  zwierciadło

Szczegółowe dane

 • Autor: 

  Stark Patricia

 • Format: 

  14.5x20.5cm

 • ISBN: 

  9788381323345

 • Objętość: 

  320

 • Oprawa: 

  Miękka ze skrzydełkami

 • Rok wydania: 

  2022

 • Tematyka: 

  Psychologia

 • Wydanie: 

  1

Polecamy również