Wczytuję dane...

Pakiet Być kobietą Matka roku / Dzień kobiet

Produkt dostępny!
35,16 PLN
Cena rynkowa: 54.90 PLN
Być kobietą - pakiet wyjątkowych książek od Gabrieli Gargaś!

Kobiety: matki, żony, córki, babcie, siostry, przyjaciółki. Gabriela Gargaś - autorka bestsellerowych książek Dzień kobiet oraz Matka roku - rozumie kobiety, jak mało kto. Bo przecież nie od dziś wiadomo, że siła jest kobietą!

Dzień kobiet
Cecylia, Agnieszka i Izabela mają swój prywatny rytuał. Co roku, 8 marca, spotykają się w kawiarni ?U Róży?. Jest to dzień zwierzeń, wspólnego przeżywania smutków i radości, opowieści o błędach i sukcesach, o przyjaźni i postrzeganiu własnej kobiecości. Kobiety nie mierzą się wyłącznie z własną historią, ale też jej wpływem na losy innych.
Cecylia rozpamiętuje czasy swojej młodości, kiedy jako sławna tancerka występowała na scenach Europy. Teraz pełni rolę głowy rodu, jako matka i babka.
Jej córka, Agnieszka, jako młoda mama rozwiodła się z mężem, a wychowanie własnej córki zostało na jej barkach. Przytłoczona codziennością, gnała za marzeniami i szczęściem. Nadal pracuje nad poprawą relacji z córką, które zaniedbała.
Najmłodsza z pań, Izabela, gra rolę szczęśliwej i spełnionej kobiety. Trzydziestolatka pod maską ukrywa jednak bałagan emocjonalny i smutek. Uczucie do przystojnego lekarza może zmienić jej życie, jeśli wszystkiego nie zniszczy głęboko skrywana tajemnica.
Czy każda z nich jest gotowa zmierzyć się z błędami przeszłości i konsekwencjami?

Matka roku
Tatiana ma trzydzieści dziewięć lat. No dobra, prawie czterdzieści, do czego niechętnie się przyznaje. Stara się być najlepszą matką i żoną, ale wiadomo? chcieć, a móc to jednak wielka różnica.
Życie ? jak to życie ? czasami potrafi spuścić łomot i najbardziej cierpliwą osobę wyprowadzić z równowagi. A Tatiana czasem tę cierpliwość traci. Na szczęście ma przyjaciółkę, która zawsze jej wysłucha.
I kiedy kobieta wiedzie swoje spokojne życie i myśli, że nic już jej nie spotka, wtedy na jej drodze pojawia się Iwo ? szkolna miłość ? który nawija jej na uszy tonę makaronu, a że ona lubi jeść makaron, jest łasa na jego czułe słówka.
Zabawna opowieść o tym, że nie zawsze trzeba być idealnym.

Dane techniczne

Szczegółowe dane

 • Autor: 

  Gargaś Gabriela

 • Format: 

  13.5x21.0cm

 • ISBN: 

  9788367093064

 • Objętość: 

  640

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Rok wydania: 

  2022

 • Tematyka: 

  Literatura kobieca

 • Wydanie: 

Polecamy również