Wczytuję dane...

Endokrynologia ciąży i okresu poporodowego

MEDIPAGE
Produkt dostępny!
Rok wydania 2023 Format 165 mm x 235 mm Autor prof. dr hab. n. med. Robert Krysiak, dr n. med. Karolina Kowalcze Wydanie 1 Liczba stron 580 Liczba ilustracji 31 ISBN 978-83-66632-47-9 Oprawa Miękka
160,00 PLN
Cena rynkowa: 160.00 PLN

Niewiele monografii na świecie oraz jedynie nieliczne polskie publikacje omawiały problematykę schorzeń endokrynologicznych u kobiet w ciąży. Jeszcze mniej opisywało przebieg schorzeń gruczołów wydzielania wewnętrznego w odniesieniu do okresu poporodowego i karmienia piersią. Prezentowana książka jest próbą kompleksowego opracowania zagadnień dotyczących chorób gruczołów wydzielania wewnętrznego w okresie ciąży i po porodzie z uwzględnieniem najnowszego stanu wiedzy.

Przejrzystość i logiczny układ monografii uzupełniają zawarte w niej tabele i ryciny.

Autorzy mają nadzieję, że wzbudzi ona zainteresowanie w szerokich kręgach lekarskich. Liczą, że zawarta w niej wiedza będzie wsparciem dla specjalistów z zakresu endokrynologii, położnictwa i ginekologii, diabetologii, chorób wewnętrznych, pediatrii oraz diagnostyki laboratoryjnej. Osobom w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z powyższych dziedzin ułatwi przygotowanie się do egzaminu. Pozycja adresowana jest także do grona doświadczonych lekarzy mających codzienny kontakt z pacjentkami w ciąży i po porodzie, które w obu tych okresach wymagają indywidualnego podejścia diagnostycznego i terapeutycznego.

Polecamy również