Wczytuję dane...

Kluczowe zasady leczenia ortodontycznego

Czelej
Produkt dostępny!
Redakcja: Herbert F. Wolf // Redakcja naukowa wydania polskiego: Beata Kawala, Joanna Lis Objętość: 572 strony Oprawa: Twarda
419,40 PLN
Cena rynkowa: 466.00 PLN

„Kluczowe zasady leczenia ortodontycznego” to znakomite kompendium wiedzy eksperckiej, niezwykle przydatne w pracy klinicznej. Książka – efekt wieloletnich badań, obserwacji, analiz i doświadczeń autorów – skierowana jest do lekarzy chcących pogłębić i ugruntować swoją wiedzę specjalistyczną z omówionych

Jeden z najbardziej wyczerpujących atlasów kompleksowo przedstawia strategie leczenia ortodontycznego wielu zaburzeń zgryzu diagnozowanych według Ackermana i Proffita. Stwarza niepowtarzalną okazję do zapoznania się z całym spektrum aktualnych, praktycznych wskazówek, bardzo przydatnych z klinicznego punktu widzenia.

W opracowaniu Czytelnik znajdzie odpowiedzi na pytania: Na czym polega biomechanika w ortodoncji? Jak leczyć zgryz krzyżowy, głęboki czy otwarty? Jak leczyć klasę I, II i III? Kiedy wdrażać ekstrakcje do planu leczenia?

Publikacja składa się z 7 rozdziałów. Każdy z nich poświęcono odrębnej, szczegółowo opisanej tematyce, uwzględniającej procedury diagnostyczne i autorskie koncepcje leczenia, których innowacyjność oraz skuteczność zweryfikowano pod względem naukowym i klinicznym.

  • Kompendium wiedzy praktycznej – solidne wsparcie w codziennej pracy
  • Blisko 4 tysiące ilustracji – zdjęcia, tabele, radiogramy i czytelne schematy
  • 7 rozdziałów – każdy poświęcony odrębnej wadzie zgryzu
  • Szczegółowe opisy przypadków – autorskie koncepcje leczenia
Polecamy również