Wczytuję dane...

Gastroenterologia dziecięca

Czelej
Produkt dostępny!
Prof. dr hab. n. med. Piotr Albrecht Objętość: 546 stron Oprawa: oprawa twarda ISBN: 978-83-7563-343-6 Format: B5
223,20 PLN
Cena rynkowa: 248.00 PLN

To drugie, unowocześnione i zaktualizowane, wydanie poradnika przeznaczonego dla lekarzy praktyków zainteresowanych gastroenterologią dziecięcą. Publikacja kierowana jest do lekarzy gastroenterologów, pediatrów, lekarzy rodzinnych i wszystkich lekarzy praktyków zainteresowanych gastroenterologią dziecięcą.

„Poradnik, który powstał pod moją redakcją, jest owocem pracy i doświadczeń licznej grupy pracowników Kliniki Gastroenterologii i Żywienia Dzieci Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, którą jeszcze niedawno kierowałem. Staraliśmy się zawrzeć w nim nowoczesną wiedzę praktyczną, przydatną w codziennej pracy pediatry, a nie tylko gastroenterologa. W poradniku pojawiły się nowe rozdziały i zagadnienia, w tym szczegółowe postępowanie w przypadku jadłowstrętu psychicznego, z którym coraz częściej spotykamy się na oddziałach o profilu ogólnym. Czytelnikom, którzy nie dysponują wystarczającą ilością czasu, polecam, jak poprzednio, rozdział pt. „Od objawu do rozpoznania, czyli diagnostyczna droga na skróty”.

Prof. dr hab. n. med. Piotr Albrecht

 

Publikacja kierowana jest do lekarzy gastroenterologów, pediatrów, lekarzy rodzinnych i wszystkich lekarzy praktyków zainteresowanych gastroenterologią dziecięcą.

Polecamy również