Wczytuję dane...

Choroby trzustki w praktyce klinicznej

Czelej
Produkt dostępny!
Redakcja naukowa: Agnieszka Mądro, Renata Talar-Wojnarowska ISBN: 978-83-7563-336-8 Format: B5 Objętość: 444 Oprawa: Twarda
217,80 PLN
Cena rynkowa: 248.00 PLN

Pierwsze polskie tak obszerne opracowanie dotyczące chorób trzustki i powiązanych z nią patologii • Interdyscyplinarne podejście do zagadnień z perspektywy gastroenterologa, chirurga, onkologa i pediatry • Praktyczne wskazówki dotyczące postępowania diagnostycznego, terapeutycznego oraz różnicującego • Algorytmy, tabele i ryciny ułatwiające przyswojenie trudnych, często wysokospecjalistycznych zagadnień Książka pod patronatem Polskiego Klubu Trzustkowego

Książka „Choroby trzustki w praktyce klinicznej” to pierwsze polskie tak obszerne opracowanie dotyczące chorób trzustki i powiązanych z nią patologii.

  • Interdyscyplinarne podejście do zagadnień z perspektywy gastroenterologa, chirurga, onkologa i pediatry
  • Praktyczne wskazówki dotyczące postępowania diagnostycznego, terapeutycznego oraz różnicującego
  • Algorytmy, tabele i ryciny ułatwiające przyswojenie trudnych, często wysokospecjalistycznych zagadnień

Książka pod patronatem Polskiego Klubu Trzustkowego.

Książka „Choroby trzustki w praktyce klinicznej” jest ważną i oczekiwaną monografią, wręcz wydarzeniem edytorskim. Prezentuje współczesną wiedzę na temat chorób trzustki, z której twórczo będą mogli skorzystać specjaliści zajmujący się pankreatologią kliniczną i problemami z nią związanymi. Należy szczególnie podkreślić naukową rzetelność monografii, w której poszczególne rozdziały oparte są na wynikach współczesnych badań i ważnych publikacjach.
Prof. dr hab. n. med. Stanisław Głuszek (fragment recenzji)

Lektura „Chorób trzustki w praktyce klinicznej” jest nieocenioną pomocą w holistycznym podejściu do leczenia pacjentów z chorobami trzustki. Niezwykle obszerny zakres tematów oraz praktyczne podejście do przedstawianych problemów sprawiają, że monografia ta jest dedykowana nie tylko gastroenterologom, ale również internistom, pediatrom, lekarzom rodzinnym, chirurgom czy onkologom. Należy się właściwie zastanowić, dlaczego tak późno doszło do napisania tego podręcznika.
Dr hab. n. med. Jarosław Daniluk (fragment recenzji)

 

Polecamy również