Wczytuję dane...

Procedury kliniczne w stomatologii estetycznej

Czelej
Produkt dostępny!
Redakcja: Subir Banerji, Shamir B. Mechta i Christopher C.K. Ho // Redakcja naukowa wydania polskiego: Katarzyna Grocholewicz ISBN: 978-83-7563-340-5 Format: A4 Objętość: 344 Oprawa: Twarda
347,40 PLN
Cena rynkowa: 386.00 PLN

Książka "Procedury kliniczne w stomatologii estetycznej" to niezwykle praktyczne kompendium zawierające opis najnowszych metod, terapii zabiegowych i materiałów stosowanych w stomatologii estetycznej. Publikację wyróżnia dostęp do ponad 9 godzin nagrań wideo.

Książka „Procedury kliniczne w stomatologii estetycznej” to niezwykle praktyczne kompendium zawierające opis najnowszych metod, terapii zabiegowych i materiałów stosowanych w stomatologii estetycznej.

Podręcznik oraz praktyczny kurs w jednym!

Publikację wyróżnia nieograniczony dostęp do ponad 9 godzin nagrań wideo. Przedstawiono w nich krok po kroku rzeczywiste procedury kliniczne oraz wskazówki dotyczące poszczególnych technik.

Książka obejmuje szeroki zakres wiedzy, w tym etykę, szczegółowe badanie pacjenta, projektowanie uśmiechu, okluzję, periodontologię, bezpośrednie i pośrednie wypełnienia estetyczne, licówki ceramiczne, stałe i ruchome uzupełnienia protetyczne, postępowanie estetyczne w odniesieniu do startych zębów, wybielanie zębów i implantoprotetykę w strefie estetycznej.

Niezwykle cenne są uwagi dotyczące konieczności szczegółowego kompleksowego badania pacjenta, omówienia zalet i wad różnych możliwości leczenia, uzyskania świadomej zgody pacjenta na leczenie oraz potrzeby systematycznych wizyt kontrolnych. Bardzo ważne, choć często pomijane w naszej pracy, a szeroko tu przedstawiane, jest stosowanie rekonstrukcji tymczasowych, które pozwalają na adaptację pacjenta do zmienionych warunków zwarciowych oraz akceptację i ewentualne uwagi do estetyki „nowego uśmiechu”.

Prof. Katarzyna Grocholewicz (fragment Przedmowy do wydania polskiego)

Polecamy również