Wczytuję dane...

Gdzie kupić przydatne książki dla studentów medycyny? Sprawdź ofertę księgarni Wojbar!

Gdzie kupić przydatne książki dla studentów medycyny? Sprawdź ofertę księgarni Wojbar!

Chcesz zostać lekarzem? Przydadzą Ci się książki na studia medyczne, które oferują takie księgarnie, jak nasza! W asortymencie znajdziesz publikacje must have z różnych dziedzin. Mają przystępną formę podręcznikową i dostarczą studentom wiele cenny informacji. Poznaj kilka przykładowych tytułów wartych uwagi!

 

Medycyna – nauka o zawiłościach ludzkiego ciała

Trwające sześć lat studia medyczne umożliwią Ci zdobycie ogólnej wiedzy. Podczas nauki będziesz miał zajęcia m.in. z:

 • anatomii,

 • biologii,

 • fizjologii,

 • chemii,

 • embriologii,

 • genetyki,

 • immunologii.

Jeśli zdecydowałeś się kształcić jako lekarz, to przydadzą Ci się wiadomości zawarte w książkach dla studentów medycyny. Wśród podstawowych pozycji należą wszelkie tytuły m.in. precyzyjne przedstawiające budowę ludzkiego ciała. W tym zakresie z pewnością pomocna będzie „Anatomia prawidłowa człowieka Tom 3” Michała Szpinda. To jedna z czterech części opisujących ją w bardzo szczegółowy sposób. Wspomniana powyżej skupia się na czaszce oraz głowie i szyi. Z kolei książka medyczna rozpoczynająca ten cykl koncentruje się m.in. na kończynach górnych i dolnych, a II dotyczy tułowia (klatka piersiowa, brzuch, miednica i układ moczowo-płciowy). Z kolei IV poświęcona jest narządom zmysłu, ośrodkowemu układowi nerwowemu i drogom nerwowym. Oprócz tego, że podręcznik zawiera wiele cennych merytorycznie opisów, to został jeszcze napisany prostym i jasnym językiem.

Oprócz tego, warto zaznajomić się z książką “GRAY Anatomia.Podręcznik dla studentów Tom I – III” oraz atlasem anatomicznym “Atlas anatomii człowieka. Sobotta Tom.1-3.Angielskie mianownictwo”.

Jak zdobyć niezbędną na studiach wiedzę?

Zapewne wiesz, że studia medyczne wymagają ciągłego dokształcania się oraz śledzenia odkryć naukowych. Nasza księgarnia pomaga studentom zaopatrywać się sprawdzoną literaturę fachową z różnych dziedzin. Na bieżąco analizujemy trendy w branży, a jednym z nich od pewnego czasu jest medycyna estetyczna.

Jeśli więc zdecydowałeś się na nią lub kosmetologię czy dermatologię, zaopatrz się w dwutomową „Kosmetologię” autorstwa Anny Kołodziejczak. Zyskasz w ten sposób książkę obejmująca tytułową tematykę w sposób kompletny. Opracowanie łączy w sobie zarówno piśmiennictwo naukowe, dostępną literaturę fachową oraz wiedzę, jak i doświadczenie specjalistów wielu dziedzin estetycznych, medycznych i chemicznych z całej Polski.

Dlatego ta publikacja – poza studentom medycyny – polecana jest również m.in.:

 • menedżerom i szkoleniowcom branży estetycznej,

 • wykładowcom na kierunku kosmetologia,

 • producentom kosmetyków,

 • uczniom szkół kosmetycznych,

 • kosmetologom i kosmetyczkom

oraz specjalistom z np. fizjoterapii, dietetyki, farmacji, podologii.

ksiazki-dla-studentow

Te książki pomogą Ci stać się pełnoprawnym lekarzem!

Ten zawód należy do jednych z najbardziej odpowiedzialnych i trudnych. Diagnozowanie chorób, opracowywania ścieżki leczenia i przepisywanie leków stanowi tylko część podstawowych obowiązków, jakie na nim spoczywają na specjalistach z różnych dziedzin medycyny. Nierzadko jeszcze bywa doradcą, a nawet konsultantem do spraw zdrowia.

Proponowane przez księgarnie medyczne książki dla studentów mają być nieodłącznym wsparciem w zdobywaniu wiedzy niezbędnej przyszłemu lekarzowi. Jeżeli wybrałeś sobie jako specjalizację chirurgię, to obowiązkowym tytułem w Twojej domowej biblioteczce powinien być czterotomowy podręcznik „Chirurgia”, który przygotowali Grzegorz Wallner i Tomasz Banasiewicz. To eksperci, którzy na podstawie własnych doświadczeń oraz zdobytej wiedzy omawiają praktycznie wszystkie chirurgiczne dyscypliny zabiegowe. W tej serii znajdziesz najważniejsze informacje z zakresu m.in.:

 • chirurgii ogólnej,

 • chirurgii stanów nagłych,

 • podstaw chirurgii,

 • skojarzonego leczenia nowotworów.

Te książki medyczne z naszej księgarni pozwolą Ci poznać najnowszą wiedzę i aktualne trendy w obszarze postępowania diagnostyczno-terapeutycznego w chirurgii.

Zarówno ta, jak i inne dostępne w ofercie publikacje, poradniki czy przewodniki po świecie medycyny przeznaczone są również dla specjalistów i praktykujących lekarzy.

Po więcej medycznych książek zapraszamy na stronę ksiegarnia-medyczna-wojbar.pl

Poznałeś tylko kilka przykładowych tytułów, po jakie warto sięgnąć, będąc studentem medycyny. Sprawdź także inne nasze książki, które wpiszą się tematycznie w Twój kierunek studiów. Nasza księgarnia medyczna sprawnie Cię obsłuży – pomożemy dopasować odpowiednie publikacje. Przejrzyj asortyment, jaki mamy i złóż zamówienie!