Wczytuję dane...

Nadwrażliwość na leki i kosmetyki

Czelej
Produkt dostępny!
Pod redakcją Doroty Jenerowicz ISBN: 978-83-7563-330-6 Format: B5 Objętość: 232 str. Oprawa: Miękka
151,20 PLN
Cena rynkowa: 168.00 PLN

Książka "Nadwrażliwość na leki i kosmetyki" pod red. prof. Doroty Jenerowicz to praca przygotowana przez zespół piętnastu Autorów, głównie związanych z Uniwersytetem Medycznym w Poznaniu.

Praca składa się z dziesięciu rozdziałów, obejmujących zagadnienia ogólne, takie jak m.in. mechanizmy reakcji polekowych lub epidemiologia, oraz szczegółowe, jak chociażby reakcje niepożądane na leki biologiczne, leki stosowane w chorobach tkanki łącznej, w chorobach przenoszonych drogą płciową, okulistyczne oraz leki podawane w populacji pediatrycznej, a także nadwrażliwość na kosmetyki oraz na środki przeznaczone do higieny jamy ustnej. Autorzy odwołują się do własnej praktyki klinicznej oraz najnowszych wyników badań dostępnych w piśmiennictwie. Pozycję wzbogaca 27 tabel i ok. 50 rycin oraz schematów.

Książka „Nadwrażliwość na leki i kosmetyki” pod red. prof. Doroty Jenerowicz to praca przygotowana przez zespół piętnastu Autorów, głównie związanych z Uniwersytetem Medycznym w Poznaniu.

Praca składa się z dziesięciu rozdziałów, obejmujących zagadnienia ogólne, takie jak m.in. mechanizmy reakcji polekowych lub epidemiologia, oraz szczegółowe, jak chociażby reakcje niepożądane na leki biologiczne, leki stosowane w chorobach tkanki łącznej, w chorobach przenoszonych drogą płciową, okulistyczne oraz leki podawane w populacji pediatrycznej, a także nadwrażliwość na kosmetyki oraz na środki przeznaczone do higieny jamy ustnej. Autorzy odwołują się do własnej praktyki klinicznej oraz najnowszych wyników badań dostępnych w piśmiennictwie.

Pozycję wzbogaca 27 tabel i ok. 50 rycin oraz schematów.

Książka polecana dla dermatologów i alergologów. Zagadnienia zawarte w publikacji zainteresują również pediatrów, stomatologów czy okulistów.

 

Polecamy również